NOVINKY


 

Jsme privátní ortodontická praxe, zabývající se léčbou nepravidelností chrupu. Léčíme děti, dospívající i dospělé. K první návštěvě, tzv. konzultaci se k nám můžete objednat s nebo i bez doporučení svého praktického zubního lékaře.

Příjemná zpráva pro naše pacienty. Již nebudete muset cestovat za zhotovením rentgenových snímků, protože od září vám je zhotovíme přímo u nás v ordinaci. Bude-li to třeba, je k dispozici i zubní CT vyšetření.

Upozornění

30.07.2017

Prosíme všechny pacienty, kteří jsou nemocní, nachlazení či mají opar, aby neohrožovali zdraví zdravotnického perosnálu a ostatních pacientů a telefonicky se přeobjednali na nový termín.

Po nasazení fixního aparátu se v okolí zámečků více zachytává potrava, a proto je nutné po každém jídle zuby vyčistit. Není potřeba čistit zuby pokaždé zubní pastou, ale je nezbytné je vyčistit alespoň mechanicky kartáčkem a vodou. Pokud zbytky potravy z okolí zámečků neodstraníte pečlivým vyčištěním, dochází k tomu, že bakterie v ústech začnou...

Protože v tomto případě je vždy lepší názorná ukázka, nebudeme tu vypisovat techniky čištění zubů, ale necháme Vás v klidu si prohlédnout videa správné péče o zuby s fixními rovnátky