NOVINKY


 

NOVINKY

21.12.2023

21.12. 2023 - 4.1. 2024 ČERPÁME DOVOLENOU

vzhledem k rychle se měnící a vyvíjející se situaci ohledně šíření Coronaviru, jsme se z důvodů ochrany zdraví našeho personálu i vás, pacientů, rozhodli od 16.3. - 27.3.2020 uzavřít naši ordinaci.

Vážení pacienti, žádáme vás, abyste při jakémkoli podezření na virózu (kašel, rýma, "nachlazení", chřipka, chrapot, opar ap.) zrušili telefonicky (nikoli osobně) návštěvu zubního lékaře, což by mělo být vždy a nejenom při možném riziku koronaviru.

Jsme privátní ortodontická praxe, zabývající se léčbou nepravidelností chrupu. Léčíme děti, dospívající i dospělé. K první návštěvě, tzv. konzultaci se k nám můžete objednat s nebo i bez doporučení svého praktického zubního lékaře.

Příjemná zpráva pro naše pacienty. Již nebudete muset cestovat za zhotovením rentgenových snímků, protože od září vám je zhotovíme přímo u nás v ordinaci. Bude-li to třeba, je k dispozici i zubní CT vyšetření.

Upozornění

30.07.2017

Prosíme všechny pacienty, kteří jsou nemocní, nachlazení či mají opar, aby neohrožovali zdraví zdravotnického perosnálu a ostatních pacientů a telefonicky se přeobjednali na nový termín.